44 отзыва
"Pan-Gospodar"- Сельхозтехника,навесное оборудование,запчасти.
+380669940121
+380678819381
  • 1
  • 2
  • 3

О нас

Продажа сільгосптехніки за низькими цінами 

Сьогодні в Україні діє чимало сільськогосподарських підприємств, які шукають надійного постачальника якісної техніки. Наша компанія  пропонує своїм клієнтам великий вибір різноманітної техніки за дуже демократичними цінами.  Головною перевагою нашої фірми є те, що ми працюємо з кожним замовником індивідуально. Ми запровадили систему  пластикових VIP- карток, які дають змогу отримувати знижку, та ніші привілеї. Постійні клієнти отримують знижки на всю продукцію. Якщо в процесі експлантації виникли проблеми, то у нас ви можете додатково замовити ординальні запчастини, а також   витратні матеріали. 

Якщо вам потрібно купити сільгосптехніку  від перевірених виробників, то в наших каталогах ви знайдете саме те що шукали. Серед  замовників високою популярністю користується картофлесажалки, що значно полегшують процес саджання картоплі в домашніх умовах. Пристрій автоматично висаджує картоплю, а також підгортає міжряддя. Змінюючи діамант ходових коліс, можна змінити відставань між корчами. Картофлесажалка від польського виробника, має усю необхідну документацію, і готова до використання в українських умовах. 
Усі запчастини до сільгосптехніки є оригінальними  і повністю відповідають необхідним нормам. Для весняних полових робіт, ви можете замовити у нас якісні дискові борони, також всі необхідні запчастини до них. Ви зможете підібрати найбільш оптимальну для вас ширину борони від 1.3 до 2.7 м. Вироби зроблені  із міцного металу, який забезпечує високу стійкість до зношення. Окрім борони в каталогах присутні навісні культиватори. Можна замовити як увесь культиватор, так і окремі його частини: бритви культиватора та підгортальники. В рослинництві досить часто використовують спеціальні культиватори-полольники, які використовують при вирощуванні коренеплодів. 

Ми пропонуємо навісне обладнання, ціни на яке вас приємно здивують. У нас є великий вибір навісних плугів різного розміру. В каталозі можна за потреби придбати запасні запчастини для плугів. Окрім того у нас ви знайдете: роторні косилки, карданні вали, розкидувачі добрива, грунтові фрези , оприскувачі та багато іншого. Наші спеціалісти будуть раді допомогти вам у виборі потрібної техніки, вам лише потрібно зв’язатись із нами за вказаними номерами телефонів, і ми кожного  дня з понеділка по п’ятницю із 9.00 до 18.00 приймемо ваш дзвінок. Продукцію можна отримати як само вивозом із наших складів, також ми здійснюємо доставку по усі території України (1.75 грн за 1кг.) Доставка здійснюється за попередньою оплатою  в розмірі 250-350 грн.